מדוע העסק שלך צריך אפליקציה

בעשור האחרון פיתוח אפליקציות לנייד הפך לתעשייה פורחת. כמעט כל עסק שמוכר מוצר או שירות צריך היום אפליקציה.

יותר אנשים גולשים היום מהסמארטפון

עם המספר ההולך וגדל של אנשים שמבלים את זמנם בסמארטפון - לפיתוח אפליקציות לנייד יש את היכולת לגשת למספר רב של צרכנים פוטנציאליים. לפי מחקר שבוצע בארה"ב, מעריכים ש 67% מבעלי הסמארטפונים משתמשים בסמארטפונים שלהם כדי לגשת לאינטרנט על בסיס יום יומי.

לא רק שבשנים האחרונות מכירות הסמארטפונים עלו, אלא שכמות האפליקציות הסלולריות המותקנות גם גדלה איתם. אצל 50% מכלל משתמשי הסמארטפונים מותקנות אפליקציות סלולריות. מתוך אחוז זה, שני שלישים מהאנשים הם משתמשי אפליקציות סלולריות רגילות. הנתונים הללו מראים שלאפליקציות יש הזדמנות לתקשר עם סוג חדש לגמרי של לקוחות, כזה שמחובר כל הזמן לאינטרנט ולנייד. למעשה, אפליקציה לנייד מאפשרת לך לקבל מיליוני לקוחות חדשים בהישג ידך. כל מה שנותר לך לעשות, הוא לפתח אפליקציה יעילה ולתת לקסם לעבוד.

היתרונות הגדולים ביותר של אפליקציות לנייד לעסקים

ישנם יתרונות מרובים ליצירה והפצה של אפליקציה לנייד. להלן כמה מהיתרונות המובילים לעסקים במגוון רחב של תעשיות.

אמינות
אפליקציות לנייד פועלות להגברת תחושת האמינות של העסק בעיני הלקוחות.

חיזוק המותג שלכם
אפליקציות לנייד מציעות את ההזדמנות הייחודית לחיזוק המותג שלכם. באמצעות אפליקציות לנייד, מעודדים לקוחות להוריד את הגרסה הממותגת החינמית, שבה הם יכולים להתאים אישית את העדפות כך שיתאימו להעדפות שלהם.

הגדלת נוכחות ברשת
בכל שנה יש עשרות מליארדים של הורדות באפליקציות לנייד בחנויות האפלקציות השונות. פוטנציאל השחשיפה הוא עצום.

הגדלת היקף המכירות
משתמשי האפליקציות לנייד מבלים יותר זמן בתוך האפליקציה בהשוואה לזמן שהם מבלים באתר האינטרנט.

ככל שאנו ממשיכים להתפתח לחברה הממוקדת בסמארטפון, זה לא מפתיע שאפליקציות לנייד עומדות במרכז ההתפתחות. פיתוח אפליקציה לנייד יכול לסייע רבות בקידום העסק שלך ולהבאת לקוחות חדשים.

נשמח לשמוע מכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום