5 סיבות לבנות אפליקציה היברידית

מדוע עלינו לבחור ביישומים היברידיים?

בשנים האחרונות, בשל הגדילה המשמעותית של שימוש ביישומי מובייל ואינטרנט, פותחו גישות שונות כדי להקים אפליקציות מהירות וחזקות יותר.

בדרך כלל שני הסוגים הפופולריים ביותר הם אפליקציות Native ו-Web. עם זאת, אפליקציות היברידיות הופכות כעת לפופולריות בשל יכולתן לשלב את התכונות של השתיים. אפליקציות היברידיות נחשבות לעתיד של פיתוח אפליקציות מכיוון שהן מביאות יתרונות רבים בתהליך הפיתוח הכולל.
לאפליקציות היברידיות יש תכונות כפולות - בדיוק כמו האפליקציות המקוריות, הן ניתנות להורדה מחנויות האפליקציות והן תואמות לתכונות של המכשירים. הם גם מסתמכים על HTML,css וג'אווה סקריפט.

כעת נותרה השאלה מדוע עלינו לבחור באפליקציות היברידיות על פני האפליקציות המקוריות?
היתרונות הבאים ישקפו את הבחירה שלנו:

  1. חסכוני עבור תאימות מרובת פלטפורמות
    אפליקציות שפותחו עם המצב ההיברידי מקודדות פעם אחת בלבד ותואמות לפלטפורמות iOS, Android ו-Windows. זה תרם משמעותית ליעילות העלות והזמן מבחינת דרישות פיתוח אפליקציות כבדות. זה גם עוזר לפתור בעיות באגים בתוך פלטפורמה משותפת ולהימנע מהטרחה של ניפוי באגים בפלטפורמות שונות.
  2. זמינות תוספים של קוד פתוח
    תוספי קוד פתוח מרובים זמינים בשוק עבור מסגרות אפליקציות היברידיות, הכוללות את Adobe PhoneGap, Apache Cordova, Ionic Framework ו-React Native. תוספים אלו הופכים את זה לנוח ביותר ללא טרחה מרובה.
  3. פיתוח מהיר יותר של מוצר מינימלי
  4. מנצל את הטוב שבשני העולמות
    עם חיבור לאינטרנט, אפליקציות היברידיות מציעות את התכונות והפונקציונליות המלאות של גרסת האינטרנט. יתר על כן, יש לו נראות גבוהה יותר מכיוון שניתן להפוך אותו לזמין הן בחנויות אפליקציות והן לגילוי באמצעות מנועי חיפוש.


לסיכום זה תמיד מסתכם בהחלטה של צוות הפיתוח, האם להשתמש באפליקציית web/iframe/native או באפליקציה היברידית. לכל צוות תהיה דעה ותפיסה שונה בהתבסס על המטרה הכוללת של האפליקציה, אבל חשוב לזכור שחלק גדול מהבחירה תלוי בסדרי העדיפויות והיעדים של הפרויקט.
כעת, לאחר שפירטנו את התכונות החיוביות של שימוש באפליקציות היברידיות. ניתן לקבל החלטות טובות יותר בבחירת האפשרות המתאימה לך.

נשמח לשמוע מכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום