אודות

WIZZO - פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית

נעים להכיר

אנחנו מדברים, נושמים ובעיקר עושים אינטרנט. מאז הוקמנו ב-2008, אנחנו ב- Wizzo היינו שותפים פעילים בהצלחתם של מאות מיזמים, אפליקציות ופרויקטים מובילים. אם גם אתם רוצים למצות את הפוטנציאל הדיגיטלי והחשיפה שלכם ברשת - הגעתם למקום הנכון.

אז איך הופכים רעיון לסיפור הצלחה מקוון?

אנחנו בWizzo לא מאמינים בקיצורי דרך - כדי להצליח, אנחנו מלווים כל פרויקט עוד משלב הרעיון הגולמי, העובר זיקוק וליטוש באפיון חוויית המשתמש ועיצוב הממשק (UI/UX). האתר קורם עור וגידים וירטואליים בשלב הפיתוח, בו הלקוח נשאר שותף מלא בקבלת ההחלטות גם ברמה הטכנית ובגובה העיניים. כשהתוצאה הסופית היא אתר מקצועי ברמת גימור גבוהה שנראה ומגיב נפלא בכל פלטפורמה ומספק חוויית משתמש בלתי נשכחת.  

אוטומציה וחיסכון

ייעול הפעילות העסקית היא נר לרגלנו, בעשור האחרון חסכנו אלפי שעות עבודה ללקוחותינו באמצעות דיגיטציה, אוטומציה ופישוטם של תהליכים מסורבלים ומסובכים.

ניהול תכנים

מערכת ניהול התוכן (ה-CMS) היא לב ליבם של אתרי התדמית והתוכן. כאן ב- Wizzo פיתחנו מערכת ניהול תוכן גמישה ורבת עוצמה, שתאפשר לכם לנהל את התכנים במקצועיות ובעצמאיות - בממשק פשוט, נוח וידידותי.

פתרונות תכנות ועיצוב

אל משרדי Wizzo מגיעים בכל בוקר כמה מהמתכנתים המקצועיים והשאפתניים ביותר שפגשנו, רק תנו להם קפה - ותראו איך הם מתעוררים לעוד יום של פיתוח Web שאפתני או אפליקציה מהפכנית.

אנחנו לא אוהבים לחזור על עצמנו, אבל לסיכום: 
אנחנו ב-Wizzo מספקים פתרון אינטרנטי כולל עבור העסק שלכם, תוך שימת דגש על מצוינות ושיתוף פעולה מלא של הלקוח בכל שלבי הפיתוח - אבל עזבו אתכם מדיבורים - בואו נקבע פגישה